Twój biznes w Internecie

Obecność Twojej firmy w Internecie poszerzy grono klientów, umożliwi szybką komunikację z nimi i sprawi, że Twoja firma będzie postrzegana jako nowoczesna, idąca z duchem czasu i umiejąca wykorzystać dobrodziejstwa ery informatyki. Twoja oferta dotrze do tysięcy potencjalnych klientów w Polsce, a także na całym świecie i to każdego dnia o dowolnej porze. Globnet proponuje następujące formy obecności w Internecie:

Wizytówka firmy

Jest to zwykle pojedyncza witryna, zawierająca profil firmy, ogólną ofertę oraz dane kontaktowe. Można ją określić jako odpowiednik reklamy zamieszczonej w gazecie, z tą różnicą, iż jej koszt jest znacznie mniejszy, format może być większy, a czas publikacji praktycznie nielimitowany, podobnie jak i ilość osób, które ją zobaczą.

Firmowa strona WWW

Jest to najpopularniejsza forma przedstawienia danych o firmie w Internecie. Profesjonalna strona WWW powinna zawierać wyczerpującą informację o Twojej firmie i jej ofercie, przedstawioną w formie strony głównej oraz kilku lub kilkunastu podstron.
Globnet proponuje kompleksową usługę stworzenia firmowej strony WWW - projekt, wykonanie, wykupienie hostingu, umieszczenie na serwerze oraz (opcjonalnie) utrzymanie i aktualizację witryny.

Portal internetowy

Duże, mocno rozbudowane strony internetowe, które oprócz informacji o firmie i jej ofercie mogą zawierać wiele działów poświęconych różnym tematom. Oprócz treści, portale internetowe posiadają dodatkowe narzędzia jak np. listy dyskusyjne, fora dyskusyjne, prezentacje i inne systemy według Twojego życzenia.

Sklepy internetowe

Sprzedaż w Internecie można w łatwy sposób połączyć z każdą inna formą handlu, tworząc tym samym wzajemnie uzupełniające się kanały sprzedaży. Nasze sklepy internetowe są proste w obsłudze dla Twoich pracowników, a także dla Twoich klientów.
Możesz już wkrótce mieć nowy kanał dystrybucji Twoich produktów, co odciąży Twoich handlowców oraz telemarketerów i pozwoli Ci ograniczyć koszty i zwiększyć sprzedaż.

Wszystkie informacje zamieszczone na stronach www firmy Globnet nie są ofertą handlową w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego. Wszelkie usługi sprzedawane przez Globnet przeznaczone są do celów bezpośrednio związanych z działalnością gospodarczą lub zawodową, więc nie stanowią towaru konsumpcyjnego w rozumieniu Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Wszelkie teksty na stronie www.globnet.net są własnością firmy Globnet. Kopiowanie ich stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich i jest karalne.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, oraz do celów statystycznych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, oraz firmy badawcze.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Zrozumiałem - zamknij komunikatx