Pozycjonowanie stron / SEO

Pozycjonowaniem strony nazywamy połączenie optymalizacji kodu i treści strony w taki sposób, iż znajduje się ona wyżej w rankingu wyszukiwarek pod względem określonych słów kluczowych. Obecnie na rynku elektronicznym jest to stosunkowo najtańsza i najlepsza metoda na pozyskanie nowych klientów. Na czym polega pozycjonowanie stron?

Nawet najlepiej wykonana strona internetowa jest bezużyteczna, jeśli żaden z klientów nie może jej znaleźć! Z pomocą przychodzą tutaj wyszukiwarki, które katalogują zawartość publikowanych witryn i po wpisaniu odpowiednich haseł są w stanie wygenerować listę stron, których treść odpowiada podanym przez nas słowom.

Obecnie największymi na rynku polskim wyszukiwarkami są:
  • Google Polska
  • Wirtualna Polska
  • Onet
Przejścia z wyszukiwarek generują około 80% wejść na strony, dlatego ważne jest odpowiednio wysokie wypozycjonowanie własnej witryny. Koszt pozycjonowania jest o wiele mniejszy niż koszt reklam i ogłoszeń w mediach innych niż Internet, natomiast korzyści mogą być o wiele większe. Procedura pozycjonowania

Zanim Globnet przystąpi do pozycjonowania Państwa witryny, konieczny jest audyt kodu i struktury strony, mający na celu sprawdzenie, czy strona jest odpowiednio przygotowana do zaindeksowania przez wyszukiwarki.

Należy pamiętać, iż pozycjonowanie jest procesem długotrwałym, który należy ponawiać w odpowiednich odstępach czasu. Połączenie kilku czynników - doboru odpowiednich słów kluczowych, bogatych opisów państwa produktów oraz znajomości systemu w jakim pracują wyszukiwarki - pozwoli wygenerować większą liczbę odwiedzin Państwa strony, a co za tym idzie - zdobyć większą ilość klientów.

To prawda, że wygląd i treść strony jest ważna, ale nawet najlepiej wykonana strona jest bezużyteczna gdy nikt nie jest w stanie na nią trafić. Dlatego właśnie Globnet oprócz wykonania projektu, dobrania odpowiedniej do jej tematyki treści i grafik oraz umieszczenia gotowej strony na serwerze zajmuje się również pozycjonowaniem.

Wszystkie informacje zamieszczone na stronach www firmy Globnet nie są ofertą handlową w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego. Wszelkie usługi sprzedawane przez Globnet przeznaczone są do celów bezpośrednio związanych z działalnością gospodarczą lub zawodową, więc nie stanowią towaru konsumpcyjnego w rozumieniu Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Wszelkie teksty na stronie www.globnet.net są własnością firmy Globnet. Kopiowanie ich stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich i jest karalne.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, oraz do celów statystycznych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, oraz firmy badawcze.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Zrozumiałem - zamknij komunikatx