Kilka słów o firmie

Jesteśmy młodą i małą firmą o ogromnych możliwościach. Firmę w 2005r., w momencie powstania tworzyły 3 osoby - zespół ten zajmował się sprzedażą i tworzeniem stron internetowych oraz grafiki reklamowej. Po kilku miesiącach działalności, podążając za potrzebami rynku, rozszerzyliśmy ofertę o dodatkowe produkty/usługi: domeny, hosting, pozycjonowanie. W dniu dzisiejszym zespół firmy Globnet tworzy 12 osób.

Wszystkie informacje zamieszczone na stronach www firmy Globnet nie są ofertą handlową w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego. Wszelkie usługi sprzedawane przez Globnet przeznaczone są do celów bezpośrednio związanych z działalnością gospodarczą lub zawodową, więc nie stanowią towaru konsumpcyjnego w rozumieniu Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Wszelkie teksty na stronie www.globnet.net są własnością firmy Globnet. Kopiowanie ich stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich i jest karalne.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, oraz do celów statystycznych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, oraz firmy badawcze.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Zrozumiałem - zamknij komunikatx