Kreowanie wizerunku firmy

W dzisiejszych czasach żadnej firmy nie stać na to, aby nie posiadać profesjonalnie zaprojektowanego wizerunku.
Klienci wymagają od firmy, aby była charakterystyczna, budziła zaufanie i szacunek.
Podejmując swoje decyzje klienci bazują po części na przesłankach racjonalnych, a po części na swojej intuicji. Ta ostatnia podpowiada im, aby wybrać firmę, która zapadła im w pamięć, która dobrze im się kojarzy.
Aby firma została zapamiętana i wywoływała pozytywne skojarzenia, musi mieć profesjonalnie zaprojektowany wizerunek!
Aby uzyskać w oczach klienta wizerunek przewidywalnej i stabilnej firmy zaprojektujemy jednolity system wzorców, tworzących indywidualną tożsamość Twojej firmy.
Wykreowanie wizerunku stworzy spójny i charakterystyczny obraz Twojego przedsiębiorstwa, wyróżni je na tle konkurencji i utrwali ten obraz u klientów.

System identyfikacji wizualnej

System identyfikacji wizualnej warunkuje wygląd wszystkich materiałów, z którymi mają kontakt klienci. Każdy szczegół musi pasować do pozostałych elementów, tworząc spójny obraz.
Stworzymy dla Twojego przedsiębiorstwa zbiór elementów, które wspólnie określą wizerunek firmy oraz sposób jej postrzegania przez klientów.
Dzięki systemowi identyfikacji wizualnej Twoja firma wyróżni się spośród firm konkurencyjnych i jej obraz będzie łatwo rozpoznany i zapamiętany przez klientów obecnych i potencjalnych.
Na systemy identyfikacji wizualnej składają się:
 • logo firmy
 • kolory firmowe
 • symbole dekoracyjne
 • druki firmowe (wizytówki, papier, koperty, itd.)
 • identyfikatory
 • materialy reklamowe (foldery, ulotki, teczki, reklama do czasopism, itd.)
 • oznakowanie środków transportu
 • ubiór pracowników
 • wystrój stoisk targowych
 • tablice i tabliczki informacyjne, szyldy reklamowe
 • opakowania

E-tożsamość - firma w Internecie

Właśnie w tej chwili wiele firm i osób poszukuje Twoich towarów i usług - czy jesteś na to przygotowany?
Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie wykorzystują Internet jako źródło informacji w poszukiwaniu towarów i usług. Sposób ten stał się już standardem w świecie, a od niedawna także w Polsce, gdyż jest najkrótszą i najszybszą drogą w kontaktach producent - dystrybutor - sprzedawca - klient.
Szczegółową ofertę firmy Globnet w zakresie projektowania stron WWW można znaleźć tutaj

Wszystkie informacje zamieszczone na stronach www firmy Globnet nie są ofertą handlową w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego. Wszelkie usługi sprzedawane przez Globnet przeznaczone są do celów bezpośrednio związanych z działalnością gospodarczą lub zawodową, więc nie stanowią towaru konsumpcyjnego w rozumieniu Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Wszelkie teksty na stronie www.globnet.net są własnością firmy Globnet. Kopiowanie ich stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich i jest karalne.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, oraz do celów statystycznych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, oraz firmy badawcze.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Zrozumiałem - zamknij komunikatx