Jak promować stronę internetową na konkurencyjne frazy w Google, oszczędzając duże pieniądze?

Można promować się w wyszukiwarce za pomocą pozycjonowania. Kto jednak próbował ten wie, że pozycjonowanie na konkurencyjne frazy może być bardzo drogie! Jak zatem oszczędzić na pozycjonowaniu, a zachować wysoką pozycję swojej strony w wyszukiwarce?

Dlaczego odpowiedzią są boksy reklamowe i linki sponsorowane Google? Czytaj dalej, aby się przekonać.

Opowiem na przykładzie. Wyobraź sobie hipotetyczną sytuację: Podajesz nam słowa kluczowe, na które chcesz się promować w Google. Mogą to być słowa lub wyrażenia zawierające kilka słów. Takich słów kluczowych może być dowolna ilość.

Aby zwiększyć oddziaływanie boksu do każdego słowa kluczowego możesz dołączyć hasło reklamowe: opisujące dodatkowo produkt lub zachęcające klienta do wejścia na firmową stronę www lub np. z nazwą Twojej firmy - dla utrwalenia jej w pamięci klientów.

Kiedy klient wpisze do wyszukiwarki słowo lub wyrażenie zgodne z Twoją ofertą, po prawej stronie okna pojawia się boks reklamowy Twojej firmy - z linkiem do strony internetowej. W ten sposób klient szukający produktów i usług, które oferuje Twoja firma - ma łatwy do nich dostęp
Za co płacisz?

W pozycjonowaniu: Płacisz za pozycjonowanie na daną frazę kluczową. Najpopularniejsze frazy kluczowe, np. "eksporter" mogą być bardzo drogie.

W linkach sponsorowanych: Płacisz tylko za wejścia potencjalnych klientów na Twoją stronę. Dodatkowo Twój link sponsorowany zawiera krótki opis reklamowy, dzięki czemu na stronę wejdą tylko naprawdę zainteresowani! Dla drogich fraz kluczowych linki sponsorowane i boksy reklamowe mogą być znacznie tańszą alternatywą niż pozycjonowanie.

Dzięki zaawansowanej technologii informatycznej - Google identyfikują każdego użytkownika wchodzącego na Twoją stronę www z boksów reklamowych, po jego niepowtarzalnym numerze IP (jest to unikalny adres sieciowy każdego komputera podłączonego do Internetu). Jeżeli ten sam użytkownik chce wielokrotnie wejść na ten sam boks reklamowy - jego wejścia nie są doliczane. To chroni Twój budżet przed nieefektywnymi wejściami.

Będziesz mógł na bieżąco monitorować wejścia na stronę www z boksów reklamowych, za pomocą statystyk na swych stronach internetowych lub jeżeli ich nie posiadasz, zainstalujemy je dla Ciebie.

Dowiedz się więcej - skontaktuj się: proszę kliknąć tutaj

Jeśli chcesz usłyszeć odpowiedzi na bardziej szczegółowe pytania proszę o kontakt - tel: 076 724 33 02.

Dlaczego to jest strzał w dziesiątkę...
biorąc pod uwagę, że:
 • Twoja oferta jest na PIERWSZYCH STRONACH najpopularniejszej wyszukiwarki Google (prawie 80% rynku).
 • Oferta Twojej firmy ZAWSZE trafia do właściwej grupy docelowej.
 • Jeśli interesują Ciebie RYNKI ZAGRANICZNE to - tak samo Twoja firma będzie widoczna na obcojęzycznych stronach Google. Oczywiście, w obcojęzycznej wersji.
Dodatkowo:
 • w taki sam sposób widać Twoją ofertę w Interia.pl (to jest gratis - Google na to stać)
 • jeśli takowych nie posiadasz, to uruchomimy bezpłatnie statystyki oglądalności strony (abyś mógł zobaczyć jak skuteczne jest to narzędzie i kontrolować usługę na bieżąco).
 • to jest strzał w dziesiątkę!

I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz!

Oferta Twojej firmy (hasło reklamowe + słowa kluczowe + link do strony www) będzie wyświetlana ZA DARMO, ponieważ zapłacisz wtedy gdy zainteresowany klient wejdzie na Twoją stronę www. Na zagranicznych stronach i w Interia.pl także.

Korzyści:
 • Twoja oferta jest na pierwszych stronach Google
 • każdy klient czytający Twoją ofertę jest nią zainteresowany - ponieważ szukał produktów z tej oferty
 • dotarcie do swoich klientów w Polsce za granicą (w cenie oferty)
 • dodatkowo taka sama prezentacja na Interia.pl
 • dostajesz za darmo statystyki do swojej strony www (jeśli chcesz)

To metoda, aby Twoja strona stała się ważną częścią firmy - czyli Twoim najlepszym handlowcem

Jeśli chcesz usłyszeć odpowiedzi na bardziej szczegółowe pytania proszę o kontakt - tel: 076 724 33 02.

Udzielamy także Gwarancji...

 • Twój boks reklamowy na pierwszych stronach wyszukiwarki Google
 • Precyzyjne określenie odbiorcy - klienta
 • Płatność tylko za efektywne wejścia - ochrona Google
 • Precyzyjna informacja o przebiegu usługi

Być może należysz do ludzi, którzy zadają sobie w tym momencie pytanie: "Skąd mogę wiedzieć, że inwestycja w Google, to będzie bezpieczna inwestycja?" I masz rację. To bardzo dobre pytanie. Rzeczywiście nie możesz mieć żadnej pewności że reklama w Google jest dokładnie tym na co liczysz!

I dla tego, abyś czuł się bezpiecznie przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną gwarancję bezpieczeństwa - jeśli stwierdzisz, w którymkolwiek momencie funkcjonowania usługi, że nie spełnia ona Twoich oczekiwań, zwrócimy Tobie 100 % kwoty niewykorzystanych przekierowań.

Dowiedz się więcej - skontaktuj się: proszę kliknąć tutaj

Z wyrazami szacunku
Konsultant ds. Google AdWords
Jarosław Fabijański

tel. (076) 724 33 02

P.S. Proszę sobie wyobrazić jaki pozytywny wpływ na Państwa Firmę będzie miało udostępnienie Państwa oferty dodatkowym 1700 potencjalnym klientom, którzy do tej pory nie mieli dostępu do niej. Proszę to przemyśleć. Ilu klientów Państwo potrzebują by zwrócił się koszt pakietu?

Wszystkie informacje zamieszczone na stronach www firmy Globnet nie są ofertą handlową w świetle przepisów Kodeksu Cywilnego. Wszelkie usługi sprzedawane przez Globnet przeznaczone są do celów bezpośrednio związanych z działalnością gospodarczą lub zawodową, więc nie stanowią towaru konsumpcyjnego w rozumieniu Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Wszelkie teksty na stronie www.globnet.net są własnością firmy Globnet. Kopiowanie ich stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich i jest karalne.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, oraz do celów statystycznych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, oraz firmy badawcze.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Zrozumiałem - zamknij komunikatx